Networking na rzecz Planety

Raz w roku zapraszamy przedstawicieli biznesu, którzy chcą w swoich firmach wdrażać „Zielony CSR”. Kilkudniowe wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń,
wiedzy i przede wszystkim poznania się. 

Zobacz jak sadzimy z naszymi Partnerami

Głównym punktem naszego spotkania jest wspólne sadzenie lasu. Praca w doskonałym towarzystwie sprzyja ciekawym dyskusjom i zawieraniu nowych znajomości. To także doskonały moment do zastanowienia się nad tym, jak wiele zawdzięczamy każdego dnia drzewom i innym roślinom. Nowy las to nowe zielone płuca planety. Drzewa produkują tlen, oczyszczają powietrze ze spalin, regulują obieg wody, działają jak naturalne klimatyzatory, chronią przed powodziami, są schronieniem oraz pożywieniem dla zwierząt i pełnią wiele innych pożytecznych funkcji, w tym również estetyczne. Nie można też zapominać, że duża liczba roślin jest używana do celów medycznych. Tworzenie nowych miejsc zielonych jest zatem działaniem na rzecz całego społeczeństwa, a w szczególności nas samych i naszych najbliższych. Dołącz do społeczności Dotlenionych i zmieniaj świat na lepsze.

ZAKWATEROWANIE

Spotkanie organizowane przez Dotlenionych nie mogło zostać zorganizowane w miejscu niezwiązanym z drzewami. Dlatego właśnie noclegi dla naszych uczestników przygotowaliśmy w przytulnym „Gościńcu pod dębem”.

Dysponuje on 28 pokojami w 5 sąsiadujących ze sobą domach. W ofercie znalazły się pokoje jedno- i wieloosobowe (największy przeznaczony jest dla sześcioosobowej grupy).

Domy otoczone są zielenią, a w wokół nich znajdują się miejsca do kameralnego wypoczynku na łonie natury. Nad wszystkim góruje prastary, pomnikowy dąb.

Gościniec znajduje się jedynie 200 metrów od przepięknego Jeziora Dadaj i plaży zachęcającej do wypoczynku.

Dodatkowo „Gościniec pod dębem”, w którym przygotowaliśmy noclegi dla naszych uczestników, poleca następujące atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy:

 • plaża z molo nad Jeziorem Dadaj,
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, motorówka, skutery, łódki turystyczne – wędkarskie),
 • wypożyczalnia rowerów,
 • prywatne łowisko,
 • hodowla owiec,
 • miejsce na grilla i ognisko oraz beach bar,
 • boiska do siatkówki plażowej i koszykówki,
 • sala ćwiczeń z matami i płkami, idealna do jogi, pilates i stretchingu,
 • gabinet masażu klasycznego,
 • stół do tenisa, bilard i piłkarzyki,
 • sala kominkowa, miejsce spotkań przy warmińskich potrawach i regionalnych trunkach.

O OKOLICY

Na miejsce naszej dotlenionej imprezy wybraliśmy miejscowość położoną nieopodal granicy rozdzielającej Warmię i Mazury. To właśnie ten region Polski najlepiej nadaje się do wypoczynku na łonie dzikiej przyrody, wyłączenia się, docenienia ciszy i spokoju. Latem pobliskie rzeki pełne są entuzjastów kajakarstwa. Zimą malowniczo położone trasy przyciągają fanów narciarstwa i pieszych wędrówek. Warmia to także miejsce pełne historii, które zachęca do eksplorowania i odkrywania tajemnic.

Zwykło się mówić, że jest to Kraina Tysiąca Jezior, chociaż w rzeczywistości jest ich tu „tylko” 2600. Nasze spotkanie odbywać się będzie w pobliżu jednego z nich. W miejscu pełnym dziewiczej przyrody i wyjątkowych na skalę kraju gatunków zwierząt i roślin.

Właśnie w tej malowniczej krainie znajduje się miejscowość Wipsowo i położone nieopodal Jezioro Dadaj. W tym przepięknym zakątku spotkają się osoby, które na co dzień zajmują się działaniami z zakresu marketingu i CSR. Wszystko po to, aby wymienić doświadczenia i pomysły, poznać nowych ludzi, bawić się i aktywnie działać na rzecz środowiska.