Znajdź nas na facebooku

WSPIERAJ I NAGRADZAJ

Powiąż swój brand z marką Dotlenionych. Jesteśmy otwarci na różne formy wsparcia:

Nagradzaj społeczność zaangażowaną ekologicznie

Pomóż nam zachęcić jak największą ilość osób do sadzenia roślin, a tym samym zazieleniania i dotleniania otoczenia! Możesz zaproponować rabaty na Twoje produkty lub usługi uczestnikom zielonego rekordu jako nagroda dla osób, którym zależy, żeby w Polsce oddychało się czystszym powietrzem. Pokaż, że Tobie też na tym zależy i chcesz nagradzać ludzi, którym przyświecają idee proekologiczne.

Współpraca barterowa

Chciałbyś przekazać nam swoje produkty lub usługi, które umożliwiłyby nam lepsze funkcjonowanie i zorganizowanie ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew i krzewów? Skontaktuj się z nami. W zamian oferujemy reklamę Twojej firmy, jako przedsiębiorstwa wspierającego pozytywne zmiany oraz promocję Twoich usług i produktów.

Marketing społecznie zaangażowany

Spraw aby Twoje produkty wspierały walkę o zielone przestrzenie i czystsze powietrze – umieść logo Dotlenionych na swoich produktach, a przeznaczając część dochodu na zielone cele Dotlenionych wspólnie z nami zmieniaj świat.

Polecaj zielone idee

Pokaż, że wspierasz walkę o zielony świat i wykożystaj swoje kanały do promocji zielonego rekordu i dotlenionych.  Pomóż nam dotrzeć z informacją do jak największej ilości ekologicznej społeczności

Zapraszam do kontaktu!
Maciej Michałek
Dział Budowania Relacji Partnerskich
e-mail: m.michalek@fundacjarozwoj.org
Wspierają nas: