Znajdź nas na facebooku

O AKCJI

Wirtualne Drzewa to akcja ekologiczna organizowana w przestrzeni miejskiej, centrum handlowym lub w siedzibie Twojej firmy, której celem jest zaangażowanie jak największej ilości mieszkańców w stworzenie lasu. To świetna okazja aby pokazać szerszej społeczności zaangażowanie Twojej marki na rzecz zielonego środowiska. Każde pobranie Wirtualnego Drzewa na telefon (poprzez kod QR) to jedno drzewo posadzone realnie. Każde pobranie to również ekspozycja logotypu firmy w pozytywnym, proekologicznym kontekście. W sadzenie drzew po akcji możesz zaangażować swoich pracowników i lokalną społeczność dzięki czemu zyskasz dodatkowy, CSR-owy charakter.

FORMY DYSTRYBUCJI

1. Donica XXL ustawiona w centrum handlowym lub w przestrzeni miejskiej.

W przestrzeni miejskiej umieszczamy ogromną donicę o średnicy 180 cm. Podczas eventu inaugurującego zostanie ona pomalowana przez lokalnego artystę, a przedstawiciele Twojej firmy zasadzą w niej symboliczne drzewo. Przez cały miesiąc przechodnie będą mogli podchodzić do donicy i pobierać z niej Wirtualne Drzewa dzięki zastosowaniu kodów QR.

2. Doniczka w sklepach, salonach sprzedaży i punktach obsługi klienta.

W miejscach, gdzie odwiedzają Twoją firmę klienci, umieścimy roślinę doniczkową wraz ze stojakiem, na którym znajduje się kod QR służący do pobrania Wirtualnego Drzewa. Dajesz klientom możliwość zaanagażowania się w działania na rzecz ekologii.

Jaka ilość Wirtualnych Drzew Cię interesuje?

0
5 000
10 000
50 000
100 000
Przesuń suwak
Wspierają nas: