Znajdź nas na facebooku
O nas

Wysokiej jakości powietrze może zwiększyć twoją produktywność od 10 do 20%. Zielone środowisko wpływa pozytywnie na samopoczucie, działa uspokajająco, a jednocześnie mobilizuje do działania. Żyjąc na co dzień w zdrowych dla twojego organizmu warunkach zwiększasz swoje możliwości.

Dlatego dotleniamy miasta!

Witamy w świecie Dotlenionych, startupu społecznego który został powołany w 2017 roku aby zachęcać biznes do działań na rzecz ekologii. Wspólnie powiększamy miejskie przestrzenie o tereny zielone. Inspirujemy także instytucje i firmy do działania na rzecz wysokiej jakości powietrza w naszym otoczeniu!

Jak to robimy?

Jak to działa? To proste! Organizujemy nasadzenia nowych drzew i  krzewów na terenach szpitali, szkół czy przedszkoli. Wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Sponsorem danego nasadzenia może zostać dowolna firma, która chce w kreatywny sposób zaangażować i zintegrować swoich pracowników w imię zielonej przestrzeni oraz czystszego powietrza.

Zamieniamy Wirtualne Drzewa na prawdziwe. Za pomocą kodu QR możecie pobrać nasze Wirtualne Drzewa, które wspólnie z naszymi partnerami zamieniamy na prawdziwe.

Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla pracowników firm. Próbujemy dzięki współpracy z biznesem edukować społeczeństwo i zmieniać ich świadomość.

Co roku organizujemy Zielony Rekord Polski angażując setki wolontariuszy, samorządowców i przedstawicieli biznesu aby jednego dnia spotkać się przy sadzeniu roślin i porozmawiać o potrzebnych zmianach.

Wspierają nas: