Znajdź nas na facebooku

DotlenieniRUN – Bieg Dla Klimatu

Poprzez organizację imprezy biegowej chcemy was zachęcić do wspierania organizacji, które działają na rzecz naszej planety.

06.10.2019

godz. 9:00

Zapisz się!

Zmiany klimatu dotykają nas wszystkich i wszyscy musimy coś z tym zrobić. Można nie wiedzieć co z tym zrobić jako jednostka, ale jeśli będziemy współpracować i wspierać się nawzajem, możemy sprawić, że zmiana stanie się rzeczywistością.

PAKIET

Koszulka:

Medale:

Trasa biegu DotlenieniRun prezentuje wszystko to, co najlepszego ma to zaoferowania przyroda naszego kraju. Ukazuje również wszystko to, co możemy niedługo stracić, jeśli nie zaczniemy realnie zajmować się problemem zmian klimatycznych i innymi istotnymi kwestiami związanymi z ekologią.

Trasy:

Maraton

10km

Półmaraton

5km

Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami znaleźć się tego dnia na starcie najbardziej klimatowego biegu w Polsce zachęcamy do zapisania się na bieg.

Poniżej linki do:

Greenpeace to międzynarodowa organizacja pozarządowa założona w 1971 roku, która działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Organizacja ma oddziały w 55 krajach na całym świecie i finansowana jest całkowicie przez indywidualnych darczyńców. Są to głównie sympatycy, lecz także organizacje charytatywne. Greenpeace nie przyjmuje pieniędzy od firm i rządów, co ma gwarantować jej niezależność. Greenpeace prowadzi też działalność w Polsce jako fundacja.

Światowy Fundusz na Rzecz Przyrody – World Wide Fund for Nature (WWF)
WWF (World Wide Fund for Nature) czyli Światowy Fundusz na Rzecz Przyrody to organizacja pozarządowa i ekologiczna o charakterze międzynarodowym powstała w 1961 roku. Misją WWF jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego Ziemi i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą. Podczas ponad 50 lat istnienia WWF zainicjował, przeprowadził i pomógł w realizacji kilkunastu tysięcy przedsięwzięć na rzecz ochrony przyrody w na całym świecie.

Wspierają nas: