Znajdź nas na facebooku

DOTLEŃ SWOJE MIASTO, MIESZKANIE, DOM, OGRÓD!

Wierzymy, że wspólnie możemy więcej, a im większa skala zjawiska tym bardziej wymierne korzyści. Bądź częścią Dotlenionej społeczności i w dniu 27 kwietnia wnieś swój indywidualny wkład w ustanowienie nowego Rekordu Polski.
Wystarczy, że:
  • Zakupisz, w dowolnym sklepie, nową roślinę (może być doniczkowa!) do swojego domu lub ogrodu
  • Posadzisz ją w dniu 27 kwietnia 2018 r.
  • Wyślesz za pośrednictwem formularza obok zdjęcia nowej rośliny. Aby Twój wkład został doliczony do Zielonego Rekordu wystarczy, że zrobisz zdjęcie miejsca (ogrodu, parapetu, części mieszkania), w którym będzie posadzona roślina przed sadzeniem i zdjęcie już posadzonej przez Ciebie rośliny. Czyli potrzebujemy co najmniej dwóch zdjęć: "przed" oraz "po".
Jednym z Partnerów tegorocznej edycji Zielonego Rekordu Polski jest sklep internetowy PodarujDrzewko.pl - sklep przygotował specjalny rabat -25% na wszystkie zestawy prezentowe, a także 1 dedykowany zestaw na Zielony Rekord Polski z aż 50% rabatem! Szczegóły na stronie.
PodarujDrzewko.pl to miejsce dla tych, którzy poszukują wyjątkowego prezentu, aby upamiętnić ważne okazje. Zamiast kolejnej butelki wina, zestawów prezentowych czy bukietu kwiatów, proponują niezwykły upominek, który pozostanie z obdarowanym na lata - małe drzewko (do wyboru 14 gatunków). Prezent pięknie opakowany, z personalizowaną dedykacją i życzeniami, na których można też umieścić dodatkowo logo firmy.

Wyślij Zdjęcia z Sadzenia

Poniżej dodaj zdjęcia z dokonanego sadzenia. Pamiętaj, że aby Twoje sadzenie mogło być zaliczone do Zielonego Rekordu, na każdym zdjęciu musi być wyraźnie widoczne ile roślin się na nim znajduje.
Jesteśmy szczęśliwi, że do nas dołączyłeś(-aś) i chcielibyśmy Ci za to podziękować. Wypełnij poniższy formularz abyśmy mogli przesłać certyfikat uczestnictwa w biciu Zielonego Rekordu !
Imię*
Nazwisko
Miejscowość*
Posadzono
roślin*
E-mail*
dotlenieni.org
Powtórz e-mail*
Informacje dodatkowe
Oświadczam, że nasadzenie odbyło się na terenie Polski 27 kwietnia 2018
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Wspierają nas: