Znajdź nas na facebooku

Dla Mediów

Tlen to podstawa wszelkich procesów życiowych. Bez jedzenia przeżyjemy kilka tygodni, bez picia kilka dni, a bez tlenu zaledwie kilka minut. Równie ważne jest, jakim powietrzem oddychamy na co dzień. W miastach jego jakość jest coraz gorsza. Tym samym spada nasza produktywność, kreatywność, mamy gorsze samopoczucie. Dlatego dajmy oddech miastu.

Już 27 kwietnia 2018 roku (w godz. 00:01-23:59) bijemy Zielony Rekord Polski! Chcemy razem z Wami zasadzić w jeden dzień kilka tysięcy nowych roślin i pobić rekord Polski. Każdy może być częścią tego wydarzenia i otrzymać certyfikat potwierdzający udział w biciu rekordu.  

Jeżeli jesteś dziennikarzem – zachęcamy do publikacji informacji o tym niepowtarzalnym wydarzeniu promującym dotlenianie miast! Zapraszamy również na miejsca zbiorowych nasadzeń 27.04.2018 (w sprawie konkretnych adresów prosimy o kontakt telefoniczny) – tego dnia grupy osób będą sadziły drzewa i krzewy w wybranych lokalizacjach.  

Tekst, plakat i zdjęcia można wykorzystywać na zasadzie CC, czyli dowolnie. Prosimy jedynie o podpis zdjęć „fot. Dotlenieni.org” lub pozostawienie napisu na zdjęciach, tam, gdzie jest to oznaczone. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie: 

  • Tekst  dot. Zielonego Rekordu 2018 (jako załącznik) – format word i PDF
  • Plakat – format jpg i PDF
  • Logotyp Dotlenieni – jpg, png i PDF
  • Tekst + materiały graficzne Zielony Rekord Polski 27.04.2018 w formie ZIP
  • Lista eventów odbywających się 27 kwietnia DOC
  • Zdjęcia do pobrania (format jpg)

Osoba do kontaktu z mediami: 

Marek Kołkowski 

Tel. 531 590 566  

Więcej:  

Szczegóły i informacje: www.dotlenieni.org 

Dołącz do zielonej społeczności: https://www.facebook.com/dotlenieni.org/ 

Wydarzenie na Facebooku: https://facebook.com/events/726680994388048/ 

Wspierają nas: